خانه / اخبار / از بازگشت فرزاد حسنی تا غیبت «حالا خورشید» در ماه رمضان

از بازگشت فرزاد حسنی تا غیبت «حالا خورشید» در ماه رمضان

مدیر گروه اجتماعی شبکه ۳ضمن تشریح برنامه های جدید این شبکه در گروه اجتماعی، از بازگشت فرزاد حسنی به تلویزیون با برنامه «پدر من» خبر داد. او همچنین درباره برنامه «ماه عسل» در ماه رمضان امسال، جزئیات برنامه «هفت»، تغییر ساختاری برنامه «حالا خورشید» و ساخت فصل جدید آن پس از ایام ماه رمضان، مطالبی را مطرح کرد.

فرزاد حسنی

ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه ۳سیما در پاسخ به پرسش ایسنا درباره جزئیات پخش برنامه ای با اجرای فرزاد حسنی توضیح داد: «برنامه «پدر من» قرار است به زودی به تهیه کنندگی و اجرای فرزاد حسنی روی آنتن برود. هر هفته دو قسمت این برنامه پخش خواهد شد. «پدر من» یک بخش دکور ویژه دارد که منوط به این است ویدئو مپینگی که می خواهند اجرا کنند آیا در برنامه زنده جواب خواهد داد یا نه، در غیر این صورت به شکل تولیدی خواهد بود.» او در پاسخ به پرسشی دیگر مبنی بر این که آیا «پدر من» فرزاد حسنی در ساختار، به برنامه ای که در شبکه ۵با عنوان «پدر دوستت دارم» ساخته شده، شباهتی ندارد، اظهار کرد: «این برنامه ربطی به آن برنامه ندارد و موضوع آن، نگاه به چهره های برتر کشور از زوایای مختلف است. محور این برنامه پدران هستند اما هیچ گاه پدران در برنامه حضور ندارند. روایتی از پدران در برنامه از منظر فرزندان و نزدیکان آن ها مطرح خواهد شد.» کریمان در پاسخ به این که این برنامه چه زمانی روی آنتن خواهد رفت؟ توضیح داد: ««پدر من» قرار است پس از ایام ماه مبارک رمضان و بعد از عید فطر روی آنتن برود.»

او درباره مجری برنامه «هفت» نیز گفت: «در تلاش هستیم برنامه «هفت» قبل از ماه رمضان روی آنتن برود به شرطی که مجری آن مشخص شود. نام مجری را نمی گوییم چراکه هر بار اعلام شده حاشیه هایی برای مجری، در مقابله با اظهارات سینماگران ایجاد شده است.»

کریمان در ادامه درباره فصل جدید «حالا خورشید» و تغییراتی که خواهد داشت، گفت: «این برنامه متفاوت و جدید خواهد شد. مقدمات ساخت دکور این برنامه در ایام رمضان آغاز می شود. حالا خورشید در ماه رمضان روی آنتن نمی رود اما پس از آن با دکور، ساختار و بخش های جدیدی به تلویزیون برمی گردد.» کریمان گفت: «پس از ماه مبارک رمضان برنامه صبحگاهی «حالا خورشید» را به شکل جدیدی خواهیم داشت. پس از آن که سری قبلی این برنامه به اتمام رسید، فصل جدید آن بعد از ایام رمضان روی آنتن خواهد رفت.»
او همچنین در بخش پایانی گفت وگو، از تدارک ویژه برنامه «ماه عسل» برای ایام رمضان خبر داد و گفت: ««ماه عسل» دو روز قبل از ایام رمضان و قبل از اذان مغرب روی آنتن خواهد رفت. در این دو روز، جمع بندی هایی از سال گذشته و مهمانان سال قبل برنامه خواهیم داشت.»
وی در پایان از تدارک مسابقه ویژه در شبکه ۳سیما خبر داد و گفت: «این مسابقه اطلاعات عمومی مردم را محک می زند و یک چهره سرشناس اجرای آن را بر عهده خواهد داشت.»

منبع: روزنامه خراسان

درباره admin

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*

*