خانه / اخبار / برنامه هاي شبكه راديويي پيام و آوا در ماه محرم

برنامه هاي شبكه راديويي پيام و آوا در ماه محرم

با آغاز ماه محرم و عزاداري اباعبدالله الحسين (ع) شبكه راديويي پيام و آوا محرمي مي شود.

برنامه هاي شبكه راديويي پيام و آوا در ماه محرم

به گزارش هنرصدا به نقل از روابط عمومي رسانه ملي، شبكه راديويي پيام و آوا با آغاز ماه محرم در بخش هاي شش گانه پخش، با توليد برنامه و آيتم هاي مختلف در قالب متن ، تصنيف هاي محرمي، آوازهاي آئيني و اخلاقي محرم همراه مخاطبان به عزاداري مي پردازد.

ميان برنامه “روزشمار محرم” بمدت ده دقيقه هر روز از اول ماه محرم از ساعت ۸:۲۰ تا ۸:۳۰ دقيقه بصورت توليدي به وقايع محرم از منظر تاريخي و اتفاقات رخ داده خواهد پرداخت.

آيتم “پيام كربلا” حاوي مطالب و سخنان بزرگان دين ،انديشمندان، بيانات حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبري با موضوع قيام اباعبدالله الحسين (ع) و پيام كربلا است كه با حضور كارشناسان مذهبي از اول ماه محرم تا پايان ماه صفر در فواصل بخش ها پخش مي شود.

راديو پيام همچنين داستانك هايي را با موضوع محرم و نهضت عاشورا توليد كرده كه حاوي پيام هاي اجتماعي  از قيام امام حسين (ع) است  كه با آغاز ماه محرم از راديو پيام پخش مي شود.

شبكه راديويي پيام و آوا در ايام سوگواري اباعبدالله الحسين (ع) با پخش مداحي، تصنيف هاي محرمي،روضه آوازهاي آئيني و اخلاقي در وصف امام حسين (ع)  همراه مخاطبان خود در سراسر جهان خواهد بود.

هنرصدا/ حامد بهجتی

درباره admin

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*

*