امام علی (ع) :
۞ سخن گفتن با دیگران را زیبا کنید تا پاسخ زیبا از آنان بشنوید ۞
Saturday, 29 February , 2020
امروز : شنبه, ۱۰ اسفند , ۱۳۹۸ - 6 رجب 1441
شناسه خبر : 9243
  پرینتخانه » اخبار, برنامه های رادیو تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲ |

رادیو، هم نوا با راهیان نور در عید نوروز

رادیو، هم نوا با راهیان نور در عید نوروز

شبکه‌های رادیویی هزمان با فرا رسیدن سال جدید و افزایش مسافرت های نوروزی به صورت ویژه، برنامه‌های مربوط به راهیان نور را بصورت گسترده و در قالب ساختارهای مختلف به روی آنتن می‌برند.

به گزارش هنرصدا به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، در ایام نوروز شبکه‌های رادیویی علاوه بر تولید برنامه‌های گوناگون ویژه راهیان نور، با استفاده از گزارشگران مستقر در مناطق مورد نظر، این رویداد بزرگ فرهنگی- معنوی کشورمان را منعکس می‌کنند. ویژه برنامه‌های راهیان نور تا ۱۶ فروردین ۹۸ از شبکه‌های مختلف رادیویی به روی آنتن می‌رود.

رادیو اقتصاد از ۱ تا ۱۴ فروردین برنامه‌های «بهار پلاک» را از ساعت ۱۱:۵۰، «به وقت بهار» را ساعت ۱۷ و «شب بهاری» را ۲۹ اسفند از ساعت ۲۳ به روی آنتن می‌برد. رادیو ایران از ۱ تا ۱۶ فروردین برنامه‌های «صفحه من ـ راهیان نور» را از ساعت ۸:۳۰ و «فرش بنفشه» را ساعت ۱۷:۱۰ به سمع مخاطبان می‌رساند. رادیو پیام از ۱ تا ۱۶ فروردین، در ساعات ۸:۵، ۱۳:۵ ، ۱۵:۵ و ۱۹:۵ ویژه برنامه «راهیان نور» را پخش می‌کند. رادیو سلامت نیز از ۱ تا ۱۶ فروردین و در ساعات مختلف ویژه «راهیان نور» و همچنین «کافه بهاری سلامت» را از ساعت ۱۱:۵۰ پخش می‌کند. رادیو صبا از ۱ تا ۱۴ فروردین «همپای بهار» را هر روز از ساعت ۱۵ به روی آنتن می‌برد. همچنین رادیو فرهنگ تا ۱۶ فروردین «ساز نوروز» را از ساعت ۱۱:۴۵ و «رادیو کتاب» را تا ۱۴ فروردین ساعت ۲۰:۳۰ به سمع مخاطبان می رساند. رادیو قرآن هم از ۱ تا ۱۶ فروردین با برقراری ارتباط با گزارشگران در ساعات ۱۱:۱۵ و ۱۶:۱۵، علاقه‌مندان به راهیان نور را همراهی می‌کند. رادیو گفتگو تا ۱۵ فروردین برنامه «سرزمین ملائک» را در ساعات ۱۳:۱۵ و ۱۸:۴۵ و «زیارت معرفت» را از ساعت ۱۹ به روی آنتن می‌برد. رادیو معارف از ۱ تا ۱۱ فروردین برنامه «راهی به آسمان» را از ساعت ۸:۳۵ پخش می‌کند. رادیو نمایش از ۱ تا ۱۶ فروردین برنامه‌های «بهار نارنج» و «آبی آسمان دهم» را به ترتیب از ساعت ۹:۳۰ و ۱۷:۱۵ و همچنین «جای حبیب خالی» را از ساعت ۱۷:۱۵ دوم فروردین به روی آنتن می‌برد. رادیو ورزش نیز از ۱ تا ۱۶ فروردین برنامه‌های «عیدانه» و «با راهیان نور» را به ترتیب از ساعت ۱۰:۳۰ و ۱۳:۳۰ تقدیم شنوندگان می‌کند. گفتنی است رادیو تهران، جوان و رادیو سفر تا ۱۶ فروردین و در ساعات مختلف ویژه «راهیان نور» را به روی آنتن می‌برند.

خاطرنشان می‌شود هموطنان در هرکجا می‌توانند علاوه بر گیرنده‌های رادیویی خود، از طریق رادیو نما، سایت شبکه‌های رادیویی و اپلیکیشن تلفن همراه رادیو به نشانی www.iranseda.ir شنونده برنامه‌های رادیویی باشند.

به اشتراک بگذارید

*

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.