خانه / اخبار / روایت «کتاب نادر ابراهیمی» توسط بهروز رضوی

روایت «کتاب نادر ابراهیمی» توسط بهروز رضوی

کتابی به نویسندگی نادر ابراهیمی با عنوان «سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می آمد» از دوم بهمن تا جمعه هشتم بهمن در برنامه «کتاب شب» رادیو تهران بازخوانی می شود.

این کتاب را زنده یاد نادر ابراهیمی درباره زندگانی امام خمینی(ره) از دوران نوجوانی تا پیروزی انقلاب و لحظه ورود بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به کشور، با زبانی داستانی و نثری منحصر به فرد به نگارش در آورده و انتشارات سوره مهر آن را در ۲ مجلد منتشر کرده است.

نادر ابراهیمی

محمدباقر رضایی به عنوان مشاور ادبی برنامه، این کتاب را برای خوانش در هفت برنامه ۲۰ دقیقه ای، انتخاب و تنظیم رادیویی کرده و بهروز رضوی آن را به تهیه کنندگی رضا قربانی روایت می کند. «کتاب شب» کاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران است که هر شب ساعت ۲۳:۳۰ میزبان علاقه مندان کتاب و کتابخوانی است.

کتاب «سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می آمد» را نادر ابراهیمی طی سال های ۱۳۷۵ تا ۱۳۷۷ نوشته و از قول امام خمینی(ره) بر پیشانی اثرش آورده که ایران، موجودی است الهی که بر بال فرشتگان نشسته است.»

رضایی درباره این برنامه گفت: زنده یاد نادر ابراهیمی با این کتاب، یکی از طرفه روایت های ادبی درباره زندگی و  زمانه امام را به تاریخ و ادبیات ایران هدیه داده و روایت رادیویی آن با صدای خاص بهروز رضوی بسیار جذاب از کار در آمده است.

درباره admin

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*

*