خانه / اخبار / فیلم پشت صحنه برنامه جنجالی فرزاد حسنی / تمرین اجرای بخش زرشک !‌

فیلم پشت صحنه برنامه جنجالی فرزاد حسنی / تمرین اجرای بخش زرشک !‌

دست‌اندرکاران برنامه‌ «اکسیر» فیلمی از پشت صحنه‌ تمرین فیلمنامه‌ زرشک، با حضور فرزاد حسنی و جمشید منتشر کرده‌اند تا بر نمایشی بودن این آیتم تاکید کنند.

مصطفی شریفی – تهیه‌کننده «اکسیر» – این فیلم را در اختیار خبرگزاری دانشجویان ایران قرار داده که در انتهای آن خطاب به منتقدان، عنوان شده است: «باز هم زود قضاوت کردیم».

از شامگاه گذشته پخش ویدئویی از رفتار فرزاد حسنی با یکی از شرکت‌کنندگان در برنامه، انتقادهایی را در فضای مجازی به همراه داشته است. در پی این اتفاق تهیه‌کننده برنامه در گفت‌وگویی با ایسنا اعلام کرد که فردی که مقابل فرزاد حسنی حاضر شده، بازیگر بوده و این آیتم نمایشی است.

شریفی در این گفت‌وگو بیان کرد: آن دوستانی که پشت این ماجرا بودند با احساسات مردم بازی کرده‌اند. ما در این آیتم یک سناریوی نمایشی داشته‌ایم که این هنرجو هر بار به پاسخ مجری برنامه جواب می‌دهد با واکنشی روبرو می‌شود. در حالی که فیلم سانسور شده‌ای از این آیتم در فضای مجازی منتشر شده است و برداشت‌ها به نوعی است که انگار این فرد به عنوان یک آدم ساده‌ زیر پا له شده است؛ در حالی که این گونه نبوده است و در برنامه‌های بعدی خود جمشید حضور خواهد داشت و آن را مطرح خواهد کرد که ماجرا این طور نبوده است.

 

دانلود فایل تصویری

درباره admin

یک نظر

  1. مطمئنا این کلیپ ساختگی بوده و برای قرار دادن کلاه شرعی روی اشتباهات گذاشتن هست

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

*