خانه / اخبار / «محمد صادقی» از اجرا در تلویزیون می‌گوید

«محمد صادقی» از اجرا در تلویزیون می‌گوید

«محمد صادقی» بازیگر تلویزیون و سینما در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون گفت: مدتی است که به عنوان مجری در برنامه «کافه فیلم» مشغول اجرا و تحلیل فیلم‌های سینمایی با حضور کارگردان مربوطه هستم که بعد از هفته دفاع مقدس هر هفته پنج شنبه شب‌ها از شبکه آی فیلم پخش می‌شود.

وی ادامه داد: از آنجایی که ۳۰ سال در دانشگاه مشغول تدریس و تحلیل موضوعات مختلف هستم، حضورم در سمت مجری  تشابه زیادی با حضورم در دانشگاه و تدریس داشت. جذابیت ویژه‌ای نداشت چراکه تجربه اینچنینی داشتم. اما از این لحاظ که این برنامه تصویری است به هر حال برایم جدید بود.

این بازیگر همچنین افزود: تولید «کافه فیلم» تا پایان سال ادامه دارد و بعد از آن نیز باید شرایط را بررسی کنیم و بر اساس آن تصمیم بگیریم. ضمن اینکه این برنامه به تهیه‌کنندگی محمد تنکابنی و وحید رونقی هر هفته به پخش یکی از آثار برگزیده سینمای ایران پرداخته و آن را با حضور کارگردان و عوامل فیلم، نقد و بررسی می‌کند.

صادقی با اشاره به چگونگی دعوت از مهمان‌ها نیز بیان داشت: ما نیز مثل سایر برنامه‌ها جمعی هستیم که اغلب تصمیم‌ها در همان گروه گرفته و تبادل نظر شده و سپس اجرا می‌شود.

«محمد صادقی» از اجرا در تلویزیون می‌گوید

این بازیگر بیان داشت: این برنامه به تهیه‌کنندگی محمد تنکابنی و وحید رونقی ضمن پخش یکی از آثار برگزیده سینمای ایران، آن را با حضور کارگردان و عوامل فیلم، نقد و بررسی می‌کند.

بازیگر سریال «فوق سری» ادامه داد: در این مدت چند پیشنهاد بازی داشتم که یک سریال، نمایش و تله تئاتری برای شبکه یک سیما است. هنوز فرصت نکردم تا فیلم‌نامه‌هایشان را مطالعه کنم تا تصمیم نهایی را بگیرم.

وی در پایان ضمن بیان اینکه تولید آثاری با محتوا و کیفیت خوب کم شده است نیز بیان داشت: متاسفانه مدتی است که تولید کار خوب خیلی کم شده و در کنار این تعداد کارها از لحاظ کیفی محدود شده‌اند. فکر می‌کنم در کشور کندی‌ای وجود دارد که تولید آثار را به نسبت گذشته راکدتر کرده است.

 

درباره admin

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*

*