خانه / اخبار / مرتضی حیدری مجری «هشتگ» شد

مرتضی حیدری مجری «هشتگ» شد

برنامه «هشتگ» به منظور بررسی آنچه که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بین کاربران رد و بدل و سوژه رسانه ها می شود، به زودی روانه آنتن خواهد شد.

مسعود بانصیری تهیه کننده «هشتگ» از اجرای این برنامه زنده توسط مرتضی حیدری خبر داد و بیان کرد: «هشتگ» قرار است از اوایل آبان روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه هفته ای سه روز و حوالی ساعت ۲۰ به مدت نیم ساعت پخش شود.

وی ادامه داد: البته حسن میثمی مجری دیگری است که در کنار مرتضی حیدری برنامه را هدایت خواهد کرد. هدف ما صرفا بررسی اخبار و اطلاعات ۲۴ ساعت گذشته در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی است و قصد نداریم که در پایان هر برنامه، نتیجه گیری خودمان را به مخاطب القا کنیم بلکه هدف برداشت مردم و مخاطبان از یک موضوع خاص و مطروحه در برنامه خواهد بود.

این تهیه کننده تصریح کرد: ما خبرها و مطالبی را که در روز بیشتر در فضای مجازی دیده شده و در جامعه با واکنش مواجه شده است، در هر برنامه مرور می کنیم البته در «هشتگ» ارتباط تنگاتنگی هم با مردم خواهیم داشت و در هر برنامه، گزارش های مردمی هم درباره آیتم های مطرح شده در فضای مجازی، پخش می‌کنیم.

بانصیری یادآور شد: با توجه به کوتاه بودن زمان برنامه، موضوعات را به صورت زنده با مهمانان از طریق ارتباط تصویری و ویدیویی طرح و از نظرهای کارشناسی آنها بهره می بریم.

مرتضی حیدری-هنر صدا

تهیه کننده برنامه «هشتگ» در پایان تصریح کرد: طراحی دکور این برنامه در حال اتمام است و تمام تلاشمان را می کنیم تا برنامه ای متفاوت تر با سایر برنامه ها تقدیم بینندگان شبکه یک سیما کنیم.

«هشتگ» به تهیه کنندگی و کارگردانی مسعود بانصیری کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که به زودی روزهای زوج حوالی ساعت ۲۰ از این شبکه روی آنتن خواهد رفت.

درباره admin

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*

*