خانه / اخبار / پاسخ رشیدپور به انتقاد تند عوامل فیلم لاتاری

پاسخ رشیدپور به انتقاد تند عوامل فیلم لاتاری

رضا رشیدپور مجری برنامه سینما هفت، پاسخ انتقاد تند عوامل فیلم لاتاری را داد.

پخش برنامه شب گذشته سینما هفت با حضور کارگردان فیلم لاتاری با واکنش های تندی از سوی عوامل این فیلم روبه‌رو شد. شب گذشته محمد حسین مهدویان در انتقاد به لو دادن داستان فیلم توسط رضا رشیدپور اعتراض کرد و گفت:  داستان فیلم نباید لو برود.

امروز نیز هادی حجازی فر بازیگر فیلم لاتاری در صفحه شخصی خود واکنش شدیدی به برنامه سینما هفت داشت و مطالبی را علیه رشیدپور به اشتراک گذاشت.

رشید پور مجری برنامه سینما هفت در صفحه شخصی خود پاسخ هادی حجازی فر را داد و نوشت:

آقای هادی حجازی فر عزیز را هرگز ملاقات نکرده ام و افتخار دوستی نداشته ام . اما بازی های متفاوت و زیبای ایشان را تحسین کرده ام . حتی در همین برنامه دیشب . حالا ایشان من را ابله ،در قهقرا ، بی سواد و پرت خطاب کرده و از جناب مهدویان پرسیده که چرا با پشت دست به دهان من نکوبیده است !
یک – جناب حجازی فر گرامی ، این چند کلمه شما را هرگز به دل نخواهم گرفت چون جنابعالی را برخاسته از متانت و اصالت تئاتر می دانم و کسی که چند روزی را در کنار بزرگان هنر نفس کشیده باشد محترم می شمارم حتی اگر به من فحش داده باشد

دو – اتفاقا تمام حرف دیشب من همین بود که اگر دیگران را به کوبیدن دهان یکدیگر دعوت کنیم چه اتفاقی در جامعه خواهد افتاد .

سه – وقتی تمام داستان یک فیلم پرهیاهو از چند کلمه فراتر نمی رود و با چند اشاره کوتاه به گمان دوستان لو می رود ، به جای فحش دادن به من باید دنبال منشا این اشکال رفت
چهار- البته برنامه دیشب در دقایقی به قهقرا رفت ، نه زمانی که فیلم را نقد می کردیم . بلکه زمانی که فردوسی بزرگ که فخر فرهنگ پارسی ست در مقابل میلیون ها بیننده فرهیخته ، فاشیست خطاب شد و شاهنامه اش را خرج شاهکار لاتاری کردند .

پنج – درشتی ز کس نشنود نرم گوی/ سخن تا توانی به آزرم گوی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

درباره admin

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*

*