Thursday, 18 August , 2022
امروز : پنج شنبه, ۲۷ مرداد , ۱۴۰۱ - 21 محرم 1444
شناسه خبر : 30706
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : 30 آبان 1400 - 13:19 |

هرمز شجاعی مهر: صداوسیما با مردم رفیق باشد

هرمز شجاعی مهر: صداوسیما با مردم رفیق باشد

هرمز شجاعی مهر، خطاب به رییس و مدیران جدید صداوسیما می‌گوید: نگاه مستقیمتان به مردم باشد و نگاه غیرمستقیمتان به مدیران، وزرا و وکلا و بقیه افرادی که توقعاتی از سازمان دارند.

مجری باسابقه صداوسیما در گفت‌وگویی با ایسنا درباره تغییراتی که انتظار می‌رود با آمدن رییس جدید سازمان صداوسیما در این رسانه ایجاد شود، عنوان کرد: هنوز تغییری به وجود نیامده است اما احساس می‌کنم که دارند این تغییر را به وجود می‌آورند. اراده‌ای وجود دارد که آرام آرام این تغییر را ایجاد کند که به مردم نزدیک تر شویم و حرف مردم در تلویزیون بیان شود. از جمله اینکه در برنامه «سیمای خانواده» مسائل و موضوعاتی مطرح شود که مورد توجه مردم است.

او افزود: در برنامه‌ای که من در آن کار می‌کنم و تخصص دارم، یعنی برنامه‌ی «سیمای خانوده»، این اتفاق دارد می‌افتد؛ از مدت‌ها قبل هم این اتفاق داشت می‌افتاد. اما گاه کمرنگ تر می‌شد و گاهی پررنگ تر. در طول تاریخ تولید و پخش سیمای خانواده، گاه به مردم نزدیک تر شدیم؛ به زبان مردم، به درد دل‌های مردم و به حرف‌های مردم و گاهی هم کمی دورتر می‌شدیم. اما در موقعیت تازه‌ای که به وجود آمد من احساسم این است که داریم به این سمت می‌رویم که حرف مردم را بزنیم، بی پرده تر با مردم سخن بگوییم و به مردم نزدیک تر شویم.

شجاعی مهر در پایان در پاسخ به این سوال که توصیه‌اش به عنوان یکی از باسابقه‌های تلویزیون به پیمان جبلی ـ رییس صداوسیما ـ چیست؟ گفت: می‌خواهم بگویم نگاه مستقیمشان به مردم باشد و نگاه غیرمستقیمشان به مدیران، وزرا و وکلا و بقیه افرادی که توقعاتی از سازمان دارند. آنچه که برای ما مهم است، مردم، خواست مردم و حرف مردم است. مردم خیلی خوشحال می شوند وقتی حرف‌هایشان بی هیچ پرده‌ای در تلویزیون بیان شود و درد دل هایشان عنوان شود. مردم صداوسیما را یار و رفیق خودشان می‌بینند باید به این رفاقت بیشتر توجه کنند.

| منبع خبر : ایسنا
به اشتراک بگذارید

*

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.